KONST / Litografier / Färglitografi 13967497
nr 1396 7497
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 40x25, yttermått inklusive ram: 59x43 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:03:05
5/5 15:23:45
100 kr
10/5 17:58:05
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren